Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Turew - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Śrem(Turew + 14 km)

519 000 zł250 m² 2 076 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż oferujemy solidny, murowany budynek o powierzchni zabudowy ok. 125 m , z łączną powierzchnią użytkową ok. 250 m (parter + piętro) oraz dodatkowym poddaszem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Ostrowska

Szczepankowo,Poznań(Turew + 40 km)

39 900 000 zł15 712 m² 2 539,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 036 m²

Kompleks budynków o funkcji magazynowo-spedycyjno-biurowej. Bardzo duży potencjał biznesowy dzięki możliwość adaptacji użytkowej do potrzeb różnych branż! Możliwe przeznaczenie: mała.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Przeźmierowo(Turew + 42 km)

6 980 000 zł1 976,24 m² 3 531,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Przeźmierowie przy ul. Poznańskiej, bezpośrednio przy dk92, zabudowana obiektem bankietowo - hotelowym. Charakterystyka obiektu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Poznań

Poznań(Turew + 40 km)

14 000 000 zł8 666 m² 1 615,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 344 m²

Na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Okrężna

Kościan(Turew + 14 km)

730 000 zł1 780 m² 410,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

Kościan, budynek biurowo-techniczny, 1780 m2, sprzedam, 730 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1971/2 o powierzchni 1811 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Świerkowa

Zaniemyśl(Turew + 26 km)

2 490 000 zł792 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania | ul. Świerkowa 16a | działka 3 130 m |wz na dom opieki | Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kościan

Śródmieście,Kościan(Turew + 14 km)

730 000 zł1 814 m² 402,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1971/2 o powierzchni 1811 m oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lipno

Lipno(Turew + 24 km)

550 000 zł881,90 m² 623,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 863 m²

oferujemy do sprzedaży budynek przemysłowo-magazynowy położony w Lipnie koło Leszna powierzchnia: grunt 3.863 m2, budynki 881,90 m2 powierzchni zabudowy i 788,55 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł4 059 m² 379,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Możliwe wykorzystanie nieruchomości Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum Leszna, tuż obok Rynku, z dostępem do wewnętrznego parkingu. Obiekt z dużymi możliwościami.